HAKKIMIZDA

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi, Antalya’nın Lara ve Üçkapılar bölgelerinde yabancı dil kursu olarak hizmet vermektedir. Kurumumuzda; İngilizce öğrenmek isteyen katılımcılara konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerinin kazandırıldığı yabancı dil eğitimi yapılmaktadır. Ayrıca Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi; TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL ve YKS DİL sınavlarına hazırlık yapabileceğiniz akademik kurslar merkezi olmasının yanı sıra kurumların ihtiyaçlarına göre özel olarak planlanmış yabancı dil kurslarımız ve mesleki yabancı dil derslerimizle amacınıza uygun İngilizce programları bulabileceğiniz yabancı dil eğitim merkezidir. Kurumumuzda, okul öncesi dahil olmak üzere bütün yaş grupları için her biri özel olarak planlanmış İngilizce programları uygulanmaktadır.

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi olarak amacımız; çağa uygun ve ihtiyaca yönelik eğitim araçlarını kullanarak yabancı dil öğretme faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektir. Bu amaçla yola çıkan kurumumuz; yabancı dili akıcı şekilde konuşabilen, okuyabilen ve yazabilen bireyler yetiştirmeyi hedefler. Yabancı dili günlük hayatta etkin olarak kullanmanın yanı sıra mesleki yabancı dil, akademik yabancı dil ve sınavlara hazırlık gibi ihtiyaçları uzman eğitmenler ve kaliteli yayınlarla katılımcılara en etkin dil öğretim modelleri ile sunmak kurumumuz tarafından ilke olarak görülmektedir.

Vizyonumuz; yabancı dil öğretiminde kullanılan yöntemler, eğitmen kadrosu ve yayınlar ile bireyler ve kurumlara özel eğitim programı hazırlamak ve bu eğitimleri en doğru şekilde sunmaktır. Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi, yaptığı eğitimler, danışmanlıklar ve dil öğretimindeki yeniliklerle hem bölgesel hem de ulusal anlamda en doğru adres olmayı hedefler.