Eğitimlerimiz

feKIDS

Dil öğrenmeye küçük yaşta başlayan çocuklar; öğrendiklerini tekrar etmekten, hata yapmaktan korkmazlar ve özgüvenleri gelişir. Bu sayede, yabancı dil öğrenme süreçleri daha hızlı ve kolay olur. Öğrencilerimizin dil öğrenmedeki bu önemli dönemlerinde feKIDS programı onların en büyük rehberi ve yardımcısı olacaktır. Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı feKIDS programında, dil öğrenimindeki dört temel beceri olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma, derslerimizin merkezinde yer alır. Ayrıca, öğrenilen bilgileri yaşayarak ve başka içeriklerle bütünleştirerek uygulamak bilgileri kalıcı ve kullanılabilir hale getirdiği için derslerimizde öğrenilen bilgilerin doğrultusunda dil eğitimini geliştiren aktiviteler ve matematik, fen, sosyal bilimler gibi derslere ait bazı konuları İngilizce dersleri ile bütünleştiren çalışmalar yapılır.

feKIDS programı, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin İngilizce öğrenmeye adım attıkları ve bu önemli süreci verimli geçirdikleri Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi programıdır.

GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce programımızda hem İngilizce bilmeyen hem de daha önce yabancı dil eğitimi almış bireyler için dersler yapılmaktadır. İngilizce öğrenmek isteyen adaylar, seviye belirleme sınavı ile katıldıkları en fazla dört kişilik gruplarda eğitimlerini sürdürürler. Yabancı dil eğitimi dört temel beceri olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi hedefler. Bir dili bilmek, o dili doğru kullanmak olduğu için, Genel İngilizce derslerimizde yoğun konuşma çalışmaları yapılır.

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi, İngilizce öğrenmek isteyen adaylar için doğru rehberlik alabilecekleri, İngilizce öğrenip öğrendikleri bilgileri uygulayabilecekleri bir İngilizce kurs merkezidir.

YDS & YÖKDİL

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi, YDS ve YÖKDİL hazırlık merkezidir. Bu programda; dil bilgisi, kelime, hızlı okuma, soru tipleri ve metin analizi çalışmaları yapılır. Ayrıca, düzenli olarak yapılan soru çözüm dersleri ve deneme sınavları ile adayın sınavlara hazır olması sağlanır.

YKS DİL (Yükseköğretim Kurumları Dil Sınavı)

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi; üniversitelerin dil bölümlerini tercih edecek adaylar için hazırlık merkezidir. Bu programa katılan lise öğrencileri ve mezun öğrenci gruplarında dil bilgisi, kelime, soru tipleri, hızlı okuma ve metin analizi çalışmaları yapılır. Bu çalışmalara ek olarak; soru çözüm dersleri, denemeler ve tekrar dersleri yapılır. 

ALMANCA

Almanca derslerinde; yoğun konuşma ve telaffuz aktivitelerinin ve aksan derslerinin yanı sıra kelime çalışmaları, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Nitelikli yabancı dil kitapları ve online kaynaklarla yapılan dersler günlük hayatta ve iş hayatında Almancayı etkin kullanmayı sağlar.

RUSÇA

Rusça derslerinde; yoğun konuşma ve telaffuz aktivitelerinin ve aksan derslerinin yanı sıra kelime çalışmaları, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Nitelikli yabancı dil kitapları ve online kaynaklarla yapılan dersler günlük hayatta ve iş hayatında Rusçayı etkin kullanmayı sağlar.