Eğitimlerimiz

fe KIDS

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin katıldığı programda, yoğun olarak konuşma ve telaffuz dersleri yapılmasının yanı sıra öğrencilerimiz için dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Bir yabancı dili öğrenmenin en önemli aşaması öncelikle o dili konuşmak olduğundan derslerimizde aksan çalışmaları yoğun olarak yapılmaktadır. Derslerimiz, nitelikli yabancı dil yayınları ve online kaynaklarla desteklenmektedir.

fe KIDS öğrencileri;

  • Sadece kendi yaş ve sınıf gruplarında eğitim alırlar.
  • Eğitim materyallerine ücretsiz sahip olurlar.
  • Derslerine ek olarak okul destek programlarına katılırlar.
  • Dil gelişimini destekleyici aktiviteler yaparlar.
  • Sosyal aktivitelere katılırlar.
  • Kütüphaneyi sınırsız kullanırlar.
  • Şarkılar ve drama etkinlikleriyle eğlenerek öğrenirler.
  • Uluslararası sınavlara hazırlık yaparlar.

GENEL İNGİLİZCE

“Genel İngilizce” derslerinde; yoğun konuşma ve telaffuz aktivitelerinin ve aksan derslerinin yanı sıra kelime çalışmaları, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Nitelikli yabancı dil kitapları ve online kaynaklarla yapılan dersler günlük hayatta ve iş hayatında İngilizceyi etkin kullanmayı sağlar. 

YDS & YÖKDİL

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi, YDS ve YÖKDİL hazırlık merkezidir. Bu programda; dil bilgisi, kelime, hızlı okuma, soru tipleri ve metin analizi çalışmaları yapılır. Ayrıca, düzenli olarak yapılan soru çözüm dersleri ve deneme sınavları ile adayın sınavlara hazır olması sağlanır.

YKS DİL (Yükseköğretim Kurumları Dil Sınavı)

Fatih Ertan Dil Eğitim Merkezi; üniversitelerin dil bölümlerini tercih edecek adaylar için hazırlık merkezidir. Bu programa katılan lise öğrencileri ve mezun öğrenci gruplarında dil bilgisi, kelime, soru tipleri, hızlı okuma ve metin analizi çalışmaları yapılır. Bu çalışmalara ek olarak; soru çözüm dersleri, denemeler ve tekrar dersleri yapılır. 

ALMANCA

Almanca derslerinde; yoğun konuşma ve telaffuz aktivitelerinin ve aksan derslerinin yanı sıra kelime çalışmaları, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Nitelikli yabancı dil kitapları ve online kaynaklarla yapılan dersler günlük hayatta ve iş hayatında Almancayı etkin kullanmayı sağlar.

RUSÇA

Rusça derslerinde; yoğun konuşma ve telaffuz aktivitelerinin ve aksan derslerinin yanı sıra kelime çalışmaları, dinleme, okuma ve yazma çalışmaları yapılır. Nitelikli yabancı dil kitapları ve online kaynaklarla yapılan dersler günlük hayatta ve iş hayatında Rusçayı etkin kullanmayı sağlar.